Skip links

Taisyklės ir naudojimosi sąlygos

Interneto svetainių dizaino šablonai. Šablonai verslui

Paslaugų teikimo sąlygos ir taisyklės

1. Įvadas:

1.1 Šios Naudojimosi sąlygos ir taisyklės (toliau – „Taisyklės“) reglamentuoja Interneto svetainėje šablonai.com arba www.sablonai.com (toliau – „Svetainė“), kurią administruoja VšĮ „DO HAPPY“, juridinio asmens kodas 302291130, buveinės adresas: Gelvonų 41-27, Vilnius (toliau – „šablonai.com“, mes arba „svetainė“) teikiamų paslaugų sąlygas bei tvarką.

1.2 Naudodamiesi „šablonai.com paslaugomis Jūs (toliau – „Vartotojas“ “pirkėjas” arba “klientas”) patvirtinate, kad susipažinote ir sutinkate su Taisyklėmis, bei įsipareigojate laikytis jų bei kitų LR teisės aktų ir konstitucijos.

1.3 Tiek klientas tiek užsakovas toliau gali būti vadinami “šalimis”

1.4 Susiję puslapiai ir taisyklės, su kuriomis turi susipažinti klientas prieš užsakydamas paslaugas.

 • Slapukų ir privatumo politika
 • Apmokėjimo sąlygos
 • Pristatymas, garantinis aptarnavimas, grąžinimas
 • Tiesioginės rinkodaros taisyklės
 • Terminų žodynas

2. Autorinės teisės

2.1 Mes ir trečiosios šalys (pvz.: šablonų dizaino kūrėjai), bei teikėjai pasiliekame visas autorines teises ir kitas nuosavybės teises į bet kokį svetainės turinį, svetainės dizainą (layout) ir naudojamą programinę įrangą, nuotraukas, kainodarą ir kitą medžiagą.

2.2 Naudodami, viešindami,  cituodami ar kitaip platindami svetainėje skelbiamą turinį Jūs turite gauti mūsų raštišką sutikimą.

2.3. Jums sukurtose interneto svetainėse talpinamos informacijos (tekstų, nuotraukų, video medžiagos ar kitų failų) autorinės teisės yra Jūsų atsakomybė ir Jūsų nuosavybė.

3. Privatumo politika

3.1 „šablonai.com nerenka asmeninės informacijos apie svetainės lankytojus, nebent ji būtina paslaugoms teikti, sąskaitai išrašyti ir pan. „šablonai.com niekada neperduoda (išskyrus LR įstatymų nustatyta tvarka) įsigijusių paslaugas vartotojų asmens duomenų trečiosioms šalims, išskyrus prie užsakymo vykdymo prisidedančius asmenis, kuriems šie duomenys yra būtini sėkmingam užsakymo įvykdymui ir paslaugų aktyvavimui. (pvz.: domeno registracija)

4. Slapukai, Sausainukai (Cookies)

4.1 Mes naudojamės slapukais anoniminės statistikos rinkimo tikslais (svetainės lankomumas ir įpročiai)

Mūsų tikslas – kiek įmanoma pritaikyti teikiamas paslaugas pagal jūsų interesus. Slapukas – tai nedidelis kiekis informacijos, kurį mūsų serveris išsiunčia į jūsų kompiuterio standųjį diską.

Slapukais gaunama informacija gali būti panaudota:

 • Tinklapio lankomumo statistikai rinkti ir svetainės paslaugų tobulinimui.
 • nustatyti grįžtančius, registruotus vartotojus ir/ar prenumeratorius siekiant atverti jiems užsakytą turinį ar paslaugas,
 • siekiant išvengti pakartotinės registracijos nuolatiniams svetainės lankytojams,
 • siekiant vartotojams leisti lengviau patekti iš/į kitus mūsų tinklalapius
 • jūsų vartojimo įpročių stebėsenai siekiant tobulinti svetainę pagal jūsų pageidavimus.

Jūs galite bet kada ištrinti slapukus iš savo kompiuterio standžiojo disko.

Jūs galite nustatyti savo naršyklę taip, kad ji neleistų išsaugoti slapukų jūsų kompiuterio standžiajame diske, tačiau tai sumažins tinklalapio funkcionalumą, neleis naudotis prenumeruojamomis paslaugomis, kitaip tariant, dalis turinio jums bus nepasiekiama. Daugiau informacijos apie rasite: http://www.allaboutcookies.org.

5. Atsakomybės apribojimas:

5.1 šablonai.com neatsako už klientų sukurtose svetainėse, ar svetainės vartotojų talpinamą informaciją, nuotraukas, elgesį , teikiamas paslaugas ar parduodamus produktus.

5.2 šablonai.com maksimaliai stengiasi teikti kokybiškas paslaugas ir tinkamai informuoti vartotoją. Bei nuolat tobulina svetainę, atnaujina informaciją. Tačiau tiek svetainėje šablonai.com tiek susijusiose svetainėse, laiškuose, pasiūlymuose ir kitur gali būti gramatinių, stilistinių, tipografinių, dizaino ar programavimo klaidų, neveikiančių nuorodų ar gedimų ir šablonai.com neįsipareigoja, kad šios klaidos bus ištaisytos, o pataisimus gali atlikti savo nuožiūra. Likdami šioje svetainėje sutinkate su šia sąlyga.

5.3 šablonai.comneatsako už svetainėse talpinamus komentarus, diskusijas ar kitą informaciją.

5.4 Sukūrę interneto svetainę klientams šablonai.com neįsipareigoja mokyti kompiuterinio raštingumo pagrindų, naudotis internetu ar įvairiomis programomis. Taip pat neįsipareigoja mokyti nesusijusių dalykų (pvz.: verslo, interneto svetainių standartų, bendravimo, reklamos, pardavimų ar psichologijos pagrindų.)

5.5 šablonai.com neatsakingi už trečiųjų šalių padarytą žalą, kenksmingus veiksmus, virusus, ddos atakas ir kitą veiklą, kuri gali sutrikdyti svetainių veiklą. Tačiau įsipareigoją informuoti vartotoją, apie galimybes, būtinus atlikti veiksmus ir darbų kainas. Išskyrus atvejus kai žala ar problema atsirado dėl šablonai.com klaidos ar veiksmų.

5.6 šablonai.com neatsako už trečiųjų šalių dizaino šablonuose paliktas programavimo, dizaino, kokybės ar kitas klaidas ir neįsipareigoja jų ištaisyti. Tačiau gali pasiūlyti užsakyti papildomas paslaugas arba alternatyvų sprendimą.

5.7 šablonai.com  neatsako už interneto ryšio sutrikimus, tiek iki klientų, tiek iki duomenų centro, kuriame saugomos svetainės.

5.8 šablonai.com negarantuoja dėl pateiktos informacijos visapusiškumo, patikimumo ar tikrumo, taip pat neįsipareigoja ir pareiškia neesanti susaistyta kokių nors sutartinių ar įstatyminių prievolių, kurios gali atsirasti dėl svetainėje pateiktos informacijos galimo klaidingumo, trūkumų ar neatitikimų. Įmonė neįsipareigoja taisyti nurodytų informacijos trūkumų ar pildyti trūkstamų duomenų.

5.9 šablonai.com neatsako už kliento mokėjimą naudotis sistema,

6. Paslaugų naudojimosi sąlygos ir taisyklės

6.1 šablonai.com suteikia galimybę įsigyti publikuojamas paslaugas svetainės vartotojams. Vartotojai gauna galimybę įsigyti internetinę svetainę, svetainės išlaikymo paslaugas, dizaino paslaugas, logotipo kūrimo ir kitas svetainėje šablonai.com publikuojamas paslaugas (toliau – „paslaugos“)

6.2 Pirkdami svetainę ar kitą paslaugą privalote laikytis šablonai.com naudojimosi taisyklių ir LR įstatymų.

6.3 šablonai.com remdamasi šiomis taisyklėmis, užtikrina Vartotojams galimybę laisvai naudotis Svetaine

6.4 Dizaino šablonai, turinio valdymo sistema, domeno registratorius, serveriai ir kitos trečiosios šalys turi savas naudojimo taisykles ir licencijas. šablonai.com už tas taisykles ar Jų pasikeitimus neatsako, bet informuoja, kad privalu Jų laikytis.

6.5 šablonai.com bet kuriuo metu gali keisti teikiamų paslaugų sąlygas, taisykles ir kainas be išankstinio perspėjimo.  Pasikeitus sąlygoms ir esamiems klientams šablonai.com privalo informuoti prieš vieną mėnesį.

6.6 šablonai.com svetainėse draudžiama (pastebėjus pažeidimus, visus duomenis iškarto pranešame policijai):

 •  platinti pornografijos ar erotinio pobūdžio informacijos, nuotraukų ar video (nebent yra atskira sutartis)
 • nusikalstamai veiklai propaguoti ar vykdyti
 • rasinei, etninei, seksualiniai neapykantai propaguoti
 • Nelegaliam platinimui. Naudoti filmų, muzikos įrašų, nuotraukų, video, tekstų, dokumentų ar kitos medžiagos platinimui be autorių sutikimo ( jokių download, warez, torrent, share tipo puslapių ar kitokio nelegalios medžiagos platinimo tikslais sukurtų svetainių)
 • Jokių skriptų, brukalų (spam) platinimų ar kitų sudėtingų sistemų, kurie trikdytų serverio darbą ar kenktu kitų klientų darbui.
 • Virusų, ddos atakų, trojos arklių, kirminų ar kitų nelegalių dalykų platinimui
 • Draudžiama užsiimti apgaule, pinigų viliojimų, apgavystėm, padirbinėjimų, scam, fraud, ir panašiai. Pardavinėti neegzistuojančias prekes ar paslaugas. Apgaudinėti lankytojus draudžiama.

6.7 Klientui nusprendus, kad paslaugos nebereikalingos (nebemokėti už paslaugas) arba išeiti pas kitą tiekėją.

 • Klientui, nebemokant už paslaugas, domeno galiojimui pasibaigus, svetainė, el.paštas ir visa informacija tampa nebepasiekiama.
 • Per vieną mėnesį, nuo paslaugų teikimo pabaigos, sumokėjus už atstatymą (atstatymo paslaugos kainuoja papildomai) svetainė gali būti atstatyta per vieną mėnesį. Su visais duomenimis.
 • Praėjus mėnesiui ir neinformavus šablonai.com – visi duomenys yra ištrinami negrąžinamai. Ir atstatymas tampa nebeįmanomas.
 • Jei klientas nusprendžia išeiti pas kitą paslaugų tiekėją, tai jis gali padaryti, bet kuriuo metu, laisvai ir nevaržomai.
  • Klientui, (jei domeną (www adresą) valdome mes), perleidžiame domeno valdymą. Ir tada klientas gali pats jį valdyti ir nukreipti į pageidaujamą serverį.
  • Svetainės perkėlimo darbus į kitą serverį galime atlikti tik pagal atskirą susitarimą. Už sutartą mokestį.

6.8. Dizaino šablonai. Dizaino šablonas perkamas iš trečiųjų asmenų visame pasaulyje. Šablonas gali būti (priklausomai ką užsisakė klientas) sutvarkomas pagal poreikius arba ne. Tačiau šablonai turi savo „limitus“, funkcines galimybės ir trūkumus bei klaidas. Todėl reikėtų iš anksto suderinti, jei yra dizaino ar funkcinių reikalavimų. Arba įvertinti tai, kad papildomų funkcijų suprogramavimas ar dizaino korekcijos, jei šablonas to negalės, gali būti įvertintos kaip papildomi darbai.

6.9

7. Papildomi darbai

7.1 Papildomais darbais laikomi:

 • Darbai, kurie nėra įtraukti į sutartį ar produkto aprašymą
 • Papildomi kliento norai, pageidavimai, pakeitimai, kuriuos turi vykdyti brands.lt komanda
 • Korekcijos ir pataisymai iškilę dėl Užsakovo ar trečiųjų šalių kaltės.
 • Papildomas funkcionalumas ar kiti darbai.

7.2 Užsakovo raštu pateikta nuomonė Šalių laikoma kaip galutinė Užsakovo pozicija. Vėliau raštu pateikti pozicijos pakeitimai yra laikomi papildomais darbais.

7.3 Atliekant papildomus darbus projekto įgyvendinimo terminas gali pailgėti. Vykdytojas informuoja Užsakovą apie papildomų darbų pradžią, bei darbų terminus.

7.4 Šalys gali susitarti darbų terminus, apimtis ir kainas atskiru susitarimu.

7.5. Papildomų darbų įkainis gali būti skaičiuojamas tiek kaip valandinis tiek kaip projektas. Valandinis įkainis svyruoja nuo 35 Eur iki 100 Eur / val. (priklausomai nuo reikalingo specialisto).

8. Force majeure

8.1 Šalis nėra atsakinga už bet kokių įsipareigojimų pagal šią Sutartį neįvykdymą ar dalinį neįvykdymą, jeigu tai įvyko dėl neįprastų aplinkybių, kurių šalys negalėjo numatyti, išvengti ar pašalinti jokiomis priemonėmis (toliau – „Nenugalimos jėgos aplinkybės“), pvz., politiniai neramumai, gaisrai, potvyniai, kitos gamtos stichijos ar panašios aplinkybės. Tokiu atveju šalių įsipareigojimų vykdymo terminas pratęsiamas.

8.2 Šalis, prašanti ją atleisti nuo atsakomybės, privalo pranešti kitai Šaliai raštu apie Nenugalimos jėgos aplinkybes per 5 darbo dienas nuo tokių aplinkybių atsiradimo. Pranešti yra būtina ir tuomet, kai išnyksta įsipareigojimų nevykdymo pagrindas.

8.3 Pagrindas atleisti Šalį nuo atsakomybės atsiranda nuo Nenugalimos jėgos aplinkybių atsiradimo momento arba, jei laiku nebuvo pateiktas pranešimas, nuo pranešimo pateikimo momento. Jeigu Šalis laiku nepateikia pranešimo arba neinformuoja, ji privalo kompensuoti kitai Šaliai žalą, kurią ši patyrė dėl laiku nepateikto pranešimo arba todėl, kad visai nebuvo informuota.

9. Konfidencialumas

9.1 Šalys įsipareigoja neatskleisti tretiesiems asmenims šios Sutarties sąlygų, taip pat su jos sudarymu ir/ar vykdymu susijusios informacijos.

9.2 Paslaugų tiekėjas savireklamos tikslais turi teisę skelbti informaciją apie Paslaugų teikimo faktą ir pobūdį Klientui savo interneto svetainėje ir komerciniuose pasiūlymuose.

Naudojame slapukus, kurie padeda svetainės veiklai. Daugiau Privatumo politikoje