Skip links

Interneto svetainės wordpress šablonas #0004

Interneto svetainių dizaino šablonai. Šablonai verslui

Interneto svetainės wordpress šablonas #0004

200,00  (su PVM)

Universalus ir kokybiškas interneto svetainės šablonas puikiai tinkantis įvairioms veikloms ir pritaikomas visiems.  Pakeitę nuotraukas ir tekstus nesunkiai  pritaikysite savo verslui ar veiklai. Nors tinka visiems –  bet geriausiai atrodytų kavinei, barui, restoranui, kepyklėlei, klubui, užkandinei ar kitai viešo maitinimo ar kitoms įvairioms paslaugoms ar tiesiog įmonės svetainei

Šablono Demo

 

 • Nusipirkę šį šabloną, gausite pilnai paruoštą svetainę darbui su jūsų adresu (domenu). Ir galėsite pradėti tvarkyti tekstus, nuotraukas ir viską kitką.
 • Užsisakę gausite šablono licenciją ir įdiegimo paslaugą pasirinktame serveryje bei demo informacijos įkėlimą.
 • Užsisakius paslaugą su Jumis susisieks projektų vadovas ir kontroliuos procesą. Sukurs prisijungimus ir atsiųs instrukcijas.
 • Įdiegimo laikas. Dažniausiai 1-2 darbo dienos.  Viskas užtrunka kol pilnai susitvarko domenas, serverio nustatymai. Kol mes tvarkome Jums atsiųsime daugiau informacijos ir pamokas. Savaitgaliais ir švenčių dienomis šiuo metu nedirbame.
 • Esant poreikiui – galėsime susitarti dėl pilnos svetainės sutvarkymo paslaugų.
 • Svarbiausias privalumas – mūsų paslauga tai ne svetainės nuoma ar ribotos platformos panauda. O normalios Wordpress svetainės su šablonu įdiegimas, kurį galėsite pilnai tvarkyti kaip norite. O darbus galės atlikti bet kuris programuotojas.

Užsisakę šį “wordpress” svetainės šabloną gausite labai panašią interneto svetainę į tai, ką matote demo nuorodoje. Kai kuriuose šablonuose gali nebūti visų nuotraukų (paliktos numatytos tuščios vietos) ar nedideli dizaino ir struktūros pakitimai.  bet tai nesunku sutvarkyti pačiam ir įsidėti norimas nuotraukas. Galėsite pilnai administruoti ir valdyti viską ir susitvarkyti pagal savo norus.

Įspėjimas: dauguma instrukcijų/pamokų anglų kalbą (šiek tiek yra ir Lietuviškai), bet jei esate administravę svetainę – tai nebus kažkas naujo arba labai sudėtingo.

Jei tingėsite mokintis ar neturėsite tam laiko – visada galima užsakyti papildomų paslaugų ir mes sutvarkysime tam tikrus elementus ar visą svetainę.

Daugiau sąlygų ir informacijos pateikiame apačioje aprašyme.

 

Svarbi informacija

Interneto svetainių šablonai. 

Parduodame geros kokybės šablonus su įdiegimo paslauga. Jums beliks pasikeisti informaciją, struktūrą ir nuotraukas bei elementus.

Kokias paslaugas gaunate užsisakę šabloną:

 • Išsirinktą Interneto svetainės šabloną ir jo licenciją vienam projektui
 • Wordpress turinio valdymo sistemą
 • “Demo” turinio sukėlimas, kaip parodytame pavyzdyje.( Kartais tai šiek tiek skiriasi ar nebūna visų nuotraukų (paliktos numatytos vietos).
 • Domenas (www adresas). Galima naudoti Jūsų turimą.
 • Hostingas (talpinimas serveryje). galima naudoti Jūsų turimą.
 • SSL sertifikatas (let’s encrypt nemokamas sertifikatas, saugus ryšis per https)
 • El. pašto dėžutės su jūsų adresu (pvz: info@jusuimone.lt arba andrius@jusuimone.lt ir kiti panašūs adresai)

Instrukcijos ir pamokos – Atsiųsime nemažai pamokų ir resursų, kaip viską valdyti, tvarkyti ir tobulinti. Tiesa didžioji dalis resursų yra anglų kalba (yra kažkiek ir kitomis kalbomis, bet gerokai mažiau). 

 

Pagrindinis šablonai.com privalumas – tai laisvė Jums.

Mes nesiūlome svetainių nuomos ar riboto funkcionalumo platformas. Mes siūlome turėti tikrą gerą  svetainę, kurią pilnai administruosite patys. Ir galėsite programuoti ar perdaryti viską. Tobulinti pagal save. Ir netgi tai galite daryti savo serveriuose. 

Mes įdiegiame populiariausia turinio valdymo sistema (Wordpress) ir duodame pilnas administravimo teises. O tai išskirtinė paslaugą ir nauda Jums! Tai reiškia:

 • Wordpress – ne be reikalo populiariausia pasaulio TVS sistemą, kuria naudoją nuo itin mažų iki labai didelių įmonių ir korporacijų ir verslų visame pasaulyje. Trečdalis visų pasaulio svetainių ant šios sistemos. Ir artimiausias konkurentas turi gal tik 2% rinkos.
 • Nepririšame prie mūsų. Bet kuris pasaulio IT specialistas mokės programuoti ir gali padėti Jums tobulinti svetainę. Jums neprivaloma užsisakyti papildomų paslaugų BŪTENT iš mūsų programuotojų. Jei kažkiek mokate – galite programuoti net patys ir tam turite visas galimybes.
 • Jūs įsigyjate ir tai priklauso Jums. Mes nenuomojame – o parduodame projektą. Mūsų nuomone – „laikina nuoma“ su apribotomis galimybėmis trukdo tobulėti mūsų klientams.
 • Atviro kodo sistema (open source). Tai reiškia, kad originalų kodą kurią ir tobuliną visi pasaulio programuotojai ir rūpinasi jo saugumu. O nesate įpareigoti dirbti su “keistomis sistemomis” ar jas papildomai mokytis. PVZ: jei naudojates Android telefonu – android irgi yra atviro kodo operacinė sistema, kurią telefonų gamintojai pritaiko pagal save). Tai gal aktualu labiau techniniams žmonėms – bet šiuo atveju laimi klientas (Jūs)
 • Serveris nebūtinai mūsų – tai gali būti ir Jūsų serveris. Mums nesvarbu. Vadinasi po įsigijimo – mes Jums viską atiduodame ir Jūs toliau viską tvarkotės patys ir mums nebemokate Jokių išlaikymo/palaikymo mokesčių.
 • Tačiau jei norite mūsų pagalbos – visad galite paprašyti mūsų komandos.
 • PAPILDOMAI: Norintiems turime pilną sutvarkymo, palaikymo ir net priežiūros paslaugą – teikiame ir tokias paslaugas – jei nenorite nieko žinoti ,suprasti ar dirbti. O tiesiog sumokėti ir gauti gerą profesionalų tinklapį, kuris veikia. 
 

Trumpai – Jūs gaunate tokią interneto svetainę –  kokią išsirinksite. Ir Jūs turite progą rinktis – ar mokėti pigiau ir dirbti pačiam ar sumokėti ir nesirūpini. 

Sutvarkymo paslauga

Mes suprantame, kad kartais nėra laiko ar noro krapštytis prie svetainės. Mūsų komanda siūlo profesionalų šablono sutvarkymą specialiai jums. Taip pat galime pasiūlyti ir unikalaus dizaino kūrimo paslaugas

Parašykite savo norus: info@sablonai.com

Informacija apie šablonus

Daugumą parduodamų šablonų gamina tiekėjai ir programuotojai iš viso pasaulio. Tiek įmonės tiek individualūs kūrėjai. Kaip ir kiekvienas žmogus – kiekvieno iš jų dizaino, patogumo ar net darbų kokybės supratimas skiriasi.  Mūsų komanda stengiasi atrinkti pačius geriausius, naujausius ir tik patikimų tiekėjų produktus,  kurie atitinka tam tikrus kokybės ir dizaino kriterijus. Tačiau kaip ir visur su IT ir dizaino darbais – gali pasitaikyt niuansų, limitų ar net klaidų, kurių visų sužiūrėti yra neįmanoma (o to būna net kuriant profesionaliai).  Plius technologijos tobulėja valandomis, o ir šablonai sensta. 

Mes reguliariai prižiūrime ir atnaujiname viską – bet kad būtumėte tikri – verta susipažinti su naujausia technine dokumentaciją ir susipažinti su visomis šablono funkcijomis ir technologijomis. Pilną funkcionalumo aprašymą ir versijų atnaujinimus rasite skiltyje “šablonų dokumentacija” >

Jei turite specifinių poreikių ar labai konkrečių reikalavimų – galite pasikonsultuoti su mūsų komandą arba užsakyti mūsų papildomas šablono sutvarkymo paslaugas.

Tačiau, net jei visko pasitaiko – didžioji dalis naujų šablonų yra puikūs ir nuolat tobulėja. O didžioji dalis šablonų nuolat atnaujinami, tobulinami. Todėl galėsite savo svetainę tobulinti ir augti kartu su augančiu Jūsų verslsu.

D.U.K.

Dažniausiai užduodami klausmai

Šablonai.com hostingas yra tobulas planas paprastai įmonės svetainei. 

Metinė kaina - 100 Eur+PVM

Konkrečiai resursų neribojame, bet jei naudosite resursų žymiai daugiau nei kiti arba naudosite labai daug resursų - kainuoti gali brangiau arba pasiūlysime kitą planą. 

Standartiniai resursai:

 • 1 svetainei 
 • Neribotas duomenų srautas
 • 2 duomenų bazės (mysql) bet galima daugiau
 • 5 gb vietos
 • pop3 el. pašto dėžutės 10 vnt. 
 • Neribotas domenų skaičius
 • Let's encrypt setifikatas
 • Daug kitų dalykų ir privalumų.
 • Mūsų priežiūra.

šablonai.com komanda gali padėti viską sutvarkyti ir paruošti šį šabloną. O taip pat gali pilnai  perprogramuoti visą šabloną ar suprogramuoti papildomą funkcionalumą

 • Pilnas svetainės sutvarkymas su pritaikymu pagal Jus. (spalvos, struktūra, nuotraukos, logo, funkcionalumas, tekstų sukėlimas)
 • Papildomų modulių įdiegimas ar programavimas
 • tekstų sukūrimas
 • Logotipo dizainas
 • Kiti darbai

Papildomų darbų kaina pateikta skiltyje Papildomos paslaugos.

Kai kuriose šablonuose nėra sudėta visų nuotraukų, tokių kurias matome demo. Tai yra dėl to - kad su šablonų neprisegamos mokamos nuotraukos. Bet jas galima susidėti pačiam arba jas pakeisti panašiomis arba netgi panaudoti savo turimas realias nuotraukas.

Daugiau informacijos atsiųsime, kur galima atsisiųsti nuotraukų arba kur įsigyti.

Ateityje bus galima migruoti į kitą serverį. Turėsite pilna teisę

Tai galės padaryti Jūsų IT specialistai arba tai galėsime padaryti mes.

Migracijos kaina 100-200 Eur + PVM priklausomai kiek darbo. 

Šablonai.com projektas - yra Svetainių kūrimo agentūros projektas, kuris palengvina mūsų klientams išsirinkti šablonus. 

Pagrindinė mūsų veikla - profesionalus svetainių, logotipo ir dizaino kūrimo paslaugos. Šias paslaugas teikiame daugiau nei 10 metų.

Tačiau pastebėjome poreikį nebrangiems šablonams. Todėl nutarėme palengvinti šablonų įsigijimą visiems.

Papildomų paslaugų kainos

Šablonai.com pasiruošę Jums padėti.

Šablonai.com pasiruošę Jums padėti. Jei nenorite dirbti patys ar pritrūko laiko, noro, sugebėjimų - už papildomą užmokestį galime sutvarkyti Jūsų šabloną ar atlikti kitus dizaino, maketavimo, tvarkymo ar programavimo darbus.

Pilnas sutvarkymas

Sutvarkome ir pritaikome pagal poreikius. Pakoreguojame struktūrą, logiką, nuotraukas, spalvas, elementus, sukeliame ir patraukliai sumaketuojame informaciją.

Nuo 500 Eur

Papildomi darbai gali būti vertinami įvairiai, bet dažniausiai vertiname kaip valandinį įkainį. Žemiau pateikiame valandinį specialistų įkainius. Jei projektas didesnis - galime vertinti atskirai.

Šablonų tvarkymo darbai

40 Eur / val

Programavimo darbai

40 Eur / val

Sudėtingų (Senior) programavimo darbai

Nuo 50-100 Eur / val

Paprasti serverio tvarkymo darbai

Nuo 50 Eur / val

Sys. administratorių darbo valanda

Nuo 100-200 Eur / val

Tekstų tvarkymo (maketavimo) darbai

Nuo 40 Eur / val

Dizainerio darbai

Nuo 40 Eur / val

Vertimai į užsienio kalbas. Vertimo biurai skaičiuoja simbolius arba žodžius Taip pat kainos priklauso nuo bendros apimties, kalbos, teksto sudėtgingumo ir t.t. Standartinį puslapį (a4) sudaro apie 1600 ženklų arba 240 žodžių.

Nuo 12 Eur

Tekstų kūrimas. Už 1 tekstuką (pvz "apie mus") iš 300 žodžių

Nuo 50 Eur

* Kaina yra apytikslės ir kiekvienų atveju vertinamos individualiai. Parašykite su savo klausimais ir mes įvertinsime
* Visos kainos yra nurodytos be PVM

Logotipas

Jūsų logotipo įkėlimas į šabloną

30 Eur

Mes gražiu šriftu užrašome Jūsų pavadinimą (mini logo) ir įkeliame kaip logotipą.

50 Eur

Šabloninio logotipo sukūrimas. ir jo įkėlimas į šabloną*

150 Eur

Profesionalaus logotipo sukūrimas ir įkėlimas į šabloną*

nuo 400 Eur

* Kaina yra nuo. Logotipo kūrimas gali užtrukti ilgiau ir priklauso nuo Jūsų norų ir reikalavimų ir norų.
* Visos kainos yra nurodytos be PVM

Hostingas (serverio nuoma)

Paprastos svetainės serveris (hostingas)

100 Eur / metams

El.parduotuvės serveris (hostingas)

200 Eur / metams

* Kaina yra standartiniam projektui, bet gali kisti jei naudojate daug resursų
* Visos kainos yra nurodytos be PVM

Naudojame slapukus, kurie padeda svetainės veiklai. Daugiau Privatumo politikoje