Skip links

Verslo ar marketingo interneto svetainės šablonas #0003

Interneto svetainių dizaino šablonai. Šablonai verslui

Verslo ar marketingo interneto svetainės šablonas #0003

200.00

Universalus ir kokybiškas interneto svetainės šablonas puikiai tinkantis įvairioms veikloms ir pritaikomas visiems.  Pakeitus nuotraukas ir tekstus nesunkiai galima pritaikyti bet kuriai veiklai, bet geriausiai atrodytų verslui, konsultacijoms, finansinėms ar kitokioms įvairioms paslaugoms ar tiesiog įmonės svetainei

Demo

 

Užsisakę šį wordpress svetainės šabloną gausite labai panašų vaizdą į tai, ką matote demo nuorodoje. Gali būti šiek tiek pasikeitė elementai ar nebūti visų nuotraukų. Ir galėsite pilnai administruoti ir valdyti viską ir susitvarkyti pagal savo norus. Tiesa, dauguma instrukcijų anglų kalbą. Daugiau informacijos ir detalesni aprašomai apačioje.

 

 

 

Produkto kodas: S0003 Kategorijos: , , ,

Svarbi informacija

Visapusiški svetainių dizaino šablonai

Su patogiu valdymu

Kiekvienas šablonas turi iš anksto paruoštus Titulinį ir skirtingus vidinius puslapius. O taip pat blokus ir įvairius dizaino elementus. Kuriuos galite naudoti savo kuriamoje interneto svetainėje. Turite galimybę tiesiog pasikeisti nuotraukas ir tekstus - ir puikiai viskas atrodys. Arba visą svetainę susidėlioti pagal savo poreikius.

Kodėl mes?

WordPress

Popurliariausia pasaulyje TVS skirta normalioms svetain4ms

Redagavimas

Pilnos teisės redaguoti ir net programuoti.

Neriboti

Profesionalūs hostingo resursai

We eliminate single-use plastic materials.

Normali profesionali svetainė. tik su paruoštais dizainais

Geriau, nei svetainių nuoma

Pagrindinis privalumas renkantis mus tai, kad gaunate WordPress turinio valdymo sistemą ir ją įdiegsime į pasirinktą mūsų ar Jūsų serverį. Kai visur kitur Jums siūlo tiesiog svetainių nuomą ir dar "riboto funkcionalumo" sistemose. Bet nuoma yra nuoma.

Čia kaip palyginus viešbučio kambario nuoma su nuosavu namuku (kad ir itin paprastu, mažučiu). Bet nuosavas daiktas, kurį galite tobulinti (ir nebūtinai su mūsų specialistais). Tai viešbutyje kažkiek laiko pagyventi faina - bet jei prireiks kažko geriau - mūsų projektas visada laimės.

Ir kitas privalumas tai, kad wordpress turi milijonus įskiepių ir beveik visi pasaulio programuotjai gali tobulinti. Kitur tokios galimybės tiesiog nebus. O norint išskirtinės funkcijos reiks arba bus neįmanoma arba reikės samdyti būtent tos sistemos specialistus.

High quality

Instead, bottle your own water using the durable bottle. The planet and your conscience will thank you.

Seamless Body

Instead, bottle your own water using the durable bottle. The planet and your conscience will thank you.

Classification

Antioxidant

Micro Ingredients

4-98

Classification

Antioxidant

Micro Ingredients

4-98

Classification

Antioxidant

Micro Ingredients

4-98

Naudojame slapukus, kurie padeda svetainės veiklai. Daugiau Privatumo politikoje