Skip links

Logistika, krovinių gabenimas, muitinė, Kelionių agentūra

Interneto svetainių dizaino šablonai. Svetainių kūrimas paprasčiau.

Logistika, krovinių gabenimas, muitinė, Kelionių agentūra

199.00

Interneto svetainės šablonas puikiai tinkantis įvairioms veikloms.

Kaip atrodo „gyvai“ šis šablonas, galite apžiūrėti demo nuorodoje:

DEMO  (Atsidaro naujame lange )

Užsisakant šį interneto svetainės dizainą, Jūs gaunate visapusiškai paruoštą darbui web svetainę su sukelta demo informaciją (maždaug taip, kaip matote demo versijoje). Jums patiems beliks pakeisti tekstus ir nuotraukas, bei logotipą. Taip pat galėsite pagal save pakoreguoti struktūrą ir išdėstymą.

Mes pasirūpiname įdiegimo ir sudėtingais techniniais darbais – o Jums belieka aprašyti savo paslaugas ir sukelti savo nuotraukas. Visi svetainių šablonai yra padaryti itin universalūs (tinka absoliučiai visiems), lengvai ir suprantamai koreguojami ir pritaikomi visoms įmanomoms veikloms, produktams, paslaugoms ar kitai veiklai.

Šis interneto svetainės dizainas puikiai tinka: Logistikos, krovinių gabenimo, muitinės tarpininkavimo, kelionių agentūros veikloms, bet yra universalus ir gali būti pritaikytas, bet kuriai veiklai. Pakeitus nuotraukas informaciją ir struktūrą – jis gali būti tinkamas visiems.

P.S. prieš perkant – būtina susipažinti su informacija žemiau, šiame puslapyje ir bendrose sąlygose.

p.s.s. Kiekvienas šablonas turi savo techninius parametrus, niuansus, techninio kodo versijas, suderinamumą ir įdiegtus modulius. Susipažinti su technine dokumentacija, specifikacijomis ir t.t. Galite gamintojo pateiktose aprašuose. Juos galite rasti čia ir čia.

Išvalyti
SKU: S0002

Additional information

Interneto svetainės šablonas

Įdiegama mūsų serveryje, Jūsų serveris

Interneto svetainių sukūrimas pagal pasirinktą šabloną. 

Išsirinkę patinkantį šabloną ir užsisakę norimas paslaugas – galėsite turėti puikią interneto svetainę ir ją susitvarkyti pagal savo poreikius. 

Kokias paslaugas gaunate užsisakę šabloną:

 • Išsirinktą Interneto svetainės šabloną ir jo licenciją vienam projektui
 • Wordpress turinio valdymo sistemą
 • „Demo“ turinio sukėlimas kaip parodytame pavyzdyje
 • Domenas (www adresas)
 • Hostingas (talpinimas serveryje)
 • SSL sertifikatas (let’s encrypt nemokamas sertifikatas, saugus ryšis per https)
 • El. pašto dėžutės su jūsų adresu (pvz: info@jusuimone.lt arba andrius@jusuimone.lt ir kiti panašūs adresai)

 

Instrukcijos ir pamokos – Atsiųsime nemažai pamokų ir resursų, kaip viską valdyti, tvarkyti ir tobulinti. Bet didžioji dalis resursų yra anglų kalba. (yra kažkiek ir kitomis kalbomis, bet gerokai mažiau). 

Taip pat, administruoti svetainę – daugiau kantrybės ir žinių reikalaujantis reikalas. Kad sutvarkyti interneto svetainę, reikėtų neblogai draugauti su kompiuteriu. Daugumai žmonių tai neturėtų būti problemą, tačiau vyresniems ar šiaip su kompiuteriu nedraugaujantiems ar nemėgstantiems – gali būti sudėtingiau viską padaryti patiems.

Jei tai gali kelti iššūkių – galbūt verta pagalvoti apie profesionalią paslaugą, kur mūsų specialistai viską sutvarko ir prižiūri arba samdyti savo specialistą, kuris išmano (jei tokį turite).

Pagrindinis šablonai.com privalumas – tai laisvė Jums.

Mes įdiegiame populiariausia turinio valdymo sistema (Wordpress) ir duodame pilnas administravimo teises. O tai išskirtinė paslaugą ir nauda Jums! Tai reiškia:

 • Wordpress – ne be reikalo populiariausia pasaulio TVS sistemą, kuria naudoją nuo itin mažų iki labai didelių įmonių ir korporacijų ir verslų visame pasaulyje. Trečdalis visų pasaulio svetainių ant šios sistemos. Ir artimiausias konkurentas turi gal tik 2% rinkos.
 • Nepririšame prie mūsų. Bet kuris pasaulio IT specialistas mokės programuoti ir gali padėti Jums tobulinti svetainę. Jums neprivaloma užsisakyti papildomų paslaugų BŪTENT iš mūsų programuotojų. Jei kažkiek mokate – galite programuoti net patys ir tam turite visas galimybes.
 • Jūs įsigyjate ir tai priklauso Jums. Mes nenuomojame – o parduodame projektą. Mūsų nuomone – „laikina nuoma“ su apribotomis galimybėmis trukdo tobulėti mūsų klientams.
 • Atviro kodo sistema (open source). Tai reiškia, kad originalų kodą kurią ir tobuliną visi pasaulio programuotojai ir rūpinasi jo saugumu. O nesate įpareigoti dirbti su „keistomis sistemomis“ ar jas papildomai mokytis. PVZ: jei naudojates Android telefonu – android irgi yra atviro kodo operacinė sistema, kurią telefonų gamintojai pritaiko pagal save). Tai gal aktualu labiau techniniams žmonėms – bet šiuo atveju laimi klientas (Jūs)
 • Pilnos administravimo ir FTP teisės. Tai reiškia visišką laisvę daryti ką norite.
 • Serveris nebūtinai mūsų – tai gali būti ir Jūsų serveris. Mums nesvarbu. Vadinasi po įsigijimo – mes Jums viską atiduodame ir Jūs toliau viską tvarkotės patys ir mums nebemokate Jokių išlaikymo/palaikymo mokesčių.
 • Tačiau jei norite mūsų pagalbos – visad galite paprašyti mūsų komandos.
 • PAPILDOMAI: Norintiems turime pilną sutvarkymo, palaikymo ir net priežiūros paslaugą – teikiame ir tokias paslaugas – jei nenorite nieko žinoti ,suprasti ar dirbti. O tiesiog sumokėti ir gauti gerą profesionalų tinklapį, kuris veikia. 
 

Trumpai – Jūs gaunate tokią interneto svetainę –  kokią išsirinksite. Ir Jūs turite progą rinktis – ar mokėti pigiau ir dirbti pačiam ar sumokėti ir nesirūpini. 

Simple Pricing

Use customer data to build great and solid product experiences that convert.

computer2
20%
OFF

įdiegimas mūsų serveryje

€199

Geriausias pasirinkimas nenorintiems rūpintis. Tiesiog užsisakote ir mes viską paruošime darbui.

įdiegimas jūsų serveryje

€199

Jei norite mūsų šablono - bet jau turite savo serverį, domeną ar seną puslapį. Ir norite laikyti pas save

Su informacijos sutvarkymu

nuo €799

Kai nenorite vargti ar mokytis patys ir tegul darbus tegu atlieka profesionalai. Greitai ir kokybiškai.

computer2
20%
OFF

įdiegimas mūsų serveryje

€199

Geriausias pasirinkimas nenorintiems rūpintis. Tiesiog užsisakote ir mes viską paruošime darbui.

įdiegimas jūsų serveryje

€199

Jei norite mūsų šablono - bet jau turite savo serverį, domeną ar seną puslapį. Ir norite laikyti pas save

Su informacijos sutvarkymu

nuo €799

Kai nenorite vargti ar mokytis patys ir tegul darbus tegu atlieka profesionalai. Greitai ir kokybiškai.

Contact

Looking for a corporate solution? Contact us.